KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877351
nr 1387 7351
Gusten Widerbäck
(1879-1970), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 26x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:02:08
24/3 14:01:48
Gusten Widerbäck
Läs mer om Gusten Widerbäck